warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
O MNIE

Z wykształcenia humanista, z zamiłowania fotograf. Przygodę z aparatem rozpocząłem w 2008 roku, od dość nietypowego miejsca, jak na fotografa ślubnego – Czarnobyla. Pobyt w Strefie był początkiem mojej reporterskiej drogi, a jego owoc został zaprezentowany na wystawie zdjęć w Lublinie w 2016 roku.

Jestem absolwentem Akademii Fotografii w Warszawie, w niej szlifowałem swój warsztat oraz doskonaliłem nabyte wcześniej umiejętności. Ukończyłem również kurs liturgiczny dla fotografów, który zaświadcza, iż jestem przygotowany do fotografowania w czasie nabożeństw kościelnych.

Realizując reportaż ślubny przedstawiam jedyną w swoim rodzaju historię. Historię o Parze Młodej, Ich domach, rodzinie, gościach oraz wyjątkowej atmosferze, która niewątpliwie dominuje w tym szczególnym dla Nich dniu, dniu ślubu.

W moich kadrach skupiam się na duchu chwili, fotografując tak, aby zdjęcia, które otrzyma Para Młoda były znakomitym wspomnieniem Ich Wielkiego Dnia. A także, by prezentowały momenty, których Oni nie byli w stanie zobaczyć.

Poza reportażem ślubnym, który przedstawia wyjątkowy dzień, zarówno dla Pary Młodej jak i Fotografa Ślubnego, wolny czas poświęcam na fotografię streetową oraz dokumentalną.

 


 

 

  
Marcin Garucki - fotoreportaż ślubny

Siedlce, fotograf wesele